top of page

SERTİFİKALAR

CLEAR SU Arıtma Sistemleri olarak evdeki suyunuzun güvenli ve içilebilir olmasına büyük önem veriyoruz. Personelimiz, sattığımız tüm ekipmanların kullanımına yönelik eğitimler alır ve sertifika programlarına katılır. Ayrıca, satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ekipmanlar, ulusal sağlık ve güvenlik standartlarıyla uyumludur. Önceliğimiz, her arıtma cihazında en güvenli ve kaliteli ürünü sağlamaktır. Sertifikalarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Enjoying Clean Water

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat , aldığımız en önemli sertifikalardan birisidir. CLEAR SU Arıtma Sistemleri olarak hizmetlerimizi profesyonelce ve tüm güvenlik gerekliliklerinin hepsine tam uygunlukla sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bunun gibi sertifikalar, müşterilerimize tüm faaliyetlerimizin endüstri standartlarıyla desteklendiğini göstermektedir. Sertifikalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Water Filter Faucet

Ulusal Standartlar

Ulusal Standartlar, tüm Su Arıtma ve Filtrasyon Ekipmanları Tedarikçisi ve endüstri profesyonellerinin alması gereken resmi bir sertifikadır. Müşterilerimizin bizimle çalışırken veya ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanırken güvende hissetmelerini istiyoruz.ISO 9001:2015 VE AT UYGUNLUK gibi Sertifikalarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

bottom of page